Опис (Василек махровий Червоний)
-
Період цвітіння: червень-сентябр
-
Висота рослини: 50-80 см
-
Фарба: червоний

Василек Королівський фіолетовий недарма дістав таку назву — його пелюстки з зубчастою гумою зовні схожі на корону. Також головною особливістю цього сорту є його гарний червоний колір. Середина біля квітки жовта. Діаметр бутона становить 6-8 см. Рослина може виростати від 50 до 80 см. Це однорічний сорт. Період цвітіння — до 5 місяців.
Вирощування здійснюється посадкою насіння безпосередньо в ґрунт. Необхідно вибирати родючі некислі ґрунти. Рослина любить сонячні місця, тому під час саджання цей момент необхідно враховувати. Висадку насіння треба виконувати наприкінці квітня або на початку травня. Глибина посадки має становити 1—1,5 см, зверху потрібно присипати тонким шаром землі та обережно полити. Сорт простий у догляді, вимагає тільки прополки та розпушування ґрунту.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип посадкового матеріалу | Насіння |
| Колір | Червоний |
| Користувацькі характеристики | |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Вид | Детальний асортимент |
| Відстань між рослинами | 30 см |
| Висота рослини | 30-80 см |
| Час цвітіння | червень |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Колір квітки | Червоний |
| Кількість в упаковці, шт | 0,5 г |
| Глибина посадки | 5 см |
| Місце посадки | Сонце |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Умови поливу | Помірний |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Бренд | Насіння України |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 9-10 |
| Підходить під зріз | Немає |
| Час посадки | березень |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Доставка на відділення компанії Нова пошту | 69 грн. |
| Доставка на відділення компанії Укрпошти | 59 грн. |
| Безкоштовна доставка | На замовлення на суму понад 1500 грн |
- Ціна: 15,95 ₴


