


Лілію Guinea Gold Мартагон Жовтогарячий Луковиці 1 шт. Florium
164,95 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Немає в наявності
- Код: 203607
Посадка. Лілії-мартагони, або саранки підійдуть для тінистого куточка саду. Ґрунт для посадки має бути легкою, пухкою. Не люблять кислих ґрунтів, на відміну від інших лілій. Тому перед посадкою вносять деревну золу або вапняк (200-500 г на 1 м2). Луковиці висаджують на глибину приблизно 20 см. Період посадки — осінь або весна.
Догляд. Дуже зимостійкі та практично не хворіють, на відміну від багатьох інших лілій. Не люблять персадку. Не рекомендується мульчувати тирси та торф, тільки листям. Дуже важливе правильне поливання — тільки під корінь і бажано вранці, щоб листя встигли до ночі висохнути. Під час поливання ввечері дуже швидко розвивається сіра гниль (ботрітіс).
До посадки цибулини потрібно зберігати в прохолодному місці. Оптимальна температура зберігання — приблизно 0 градусів.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тип посадкового матеріалу | Цибулини |
| Колір | Помаранчевий |
| Користувацькі характеристики | |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Вид | Мартагон лілії |
| Місце посадки | Для клумби, Для горщиків, Для саду, Бордюрні |
| Розмір посадкового матеріалу | 14/16 |
| Відстань між рослинами | 20 см |
| Висота рослини | 80-120 см |
| Час цвітіння | липень |
| Діаметр квітки/плода | 5-10 см |
| Колір квітки | Помаранчевий |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Глибина посадки | 15 см |
| Місце посадки | Сонце |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Умови поливу | Помірний |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Бренд | Флориум |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Підходить під зріз | Так |
| Час посадки | березень |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Доставка на відділення компанії Нова пошту | 69 грн. |
| Доставка на відділення компанії Укрпошти | 59 грн. |
| Безкоштовна доставка | На замовлення на суму понад 1500 грн |
- Ціна: 164,95 ₴


