Щоб квіти розмістилися пропорційно і не заважали один одному цвісти, витримують відстань посадки приблизно 20 см.
Місце посадка. Лілії-мартагони, або саранки підійдуть для тінистого куточка саду. Ґрунт для посадки повинен бути легким, пухким. Не люблять кислих ґрунтів, на відміну від інших лілій. Тому перед посадкою вносять деревну золу або вапняк (200-500 г на 1 м²). Цибулини висаджують на глибину близько 20 см. Період посадки - осінь чи весна.
Глибина посадки. Лілії-мартагони ростуть на легкому суглинку. Перед посадкою в заздалегідь підготовлені ямки глибиною близько 15 см вносять деревну золу або вапняк, оскільки лілії не люблять кислих ґрунтів.
Догляд. Дуже зимостійкі та практично не хворіють на відміну від багатьох інших лілій. Не люблять пересадку. Не рекомендується мульчувати тирсою і торфом, тільки листям. Дуже важливим є правильний полив - тільки під корінь і бажано вранці, щоб листя встигли до ночі висохнути. При поливі ввечері дуже швидко розвивається сіра гниль (ботритис).
До посадки цибулини потрібно зберігати в прохолодному місці. Оптимальна температура зберігання - близько 0 градусів.
У нашому інтернет-магазині великий вибір мортагон лілій.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тип посадкового матеріалу | Цибулини |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безкоштовна доставка | На замовлення на суму понад 1500 грн |
| Бренд | Флориум |
| Вид | Мартагон лілії |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | липень |
| Висота рослини | 90 см |
| Глибина посадки | 15 см |
| Діаметр квітки/плода | 5-10 см |
| Доставка на відділення компанії Нова пошту | 69 грн. |
| Доставка на відділення компанії Укрпошти | 59 грн. |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Місце посадки | Для клумби, Для горщиків, Для саду, Бордюрні |
| Місце посадки | Сонце, Півтінь |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Так |
| Розмір посадкового матеріалу | 12/14 |
| Відстань між рослинами | 20 см |
| Колір квітки | Білий |
- Ціна: 159,95 ₴





