


Лілія Beverly Dreams (Ароматна) Гигант 135,137 Луковицы 1шт. Florium
89,95 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Немає в наявності
- Код: 203306
Beverly Dreams - ідеальний сорт для групової висадки, доповнення різноколірних композицій і подарункових букетів.
Час посадки. Висаджують лілію восени та навесні в заздалегідь підготовлений ґрунт.
Місце посадки. На території слід знайти добре освітлене безвітряне місце. Підійдуть будь-які типи ґрунту з хорошим дренажем.
Глибина посадки. Цибулини викладають на подушки з ґрунтосуміші на глибину 10-15 см.
Догляд. У період зростання лілію необхідно рясно поливати та підгодовувати. Сорт вважається невибагливим, але, доглядаючи за Beverly Dreams, не варто забувати про своєчасний полив, розпушування ґрунту, видалення сухих бутонів. Також лілія не переносить скупчення вологи, тому кількість води біля кореня має бути під контролем.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тип посадкового матеріалу | Цибулини |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безкоштовна доставка | На замовлення на суму понад 1500 грн |
| Бренд | Флориум |
| Вид | OT лілії гібриди |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | липень |
| Висота рослини | 100-110 см |
| Глибина посадки | 15 см |
| Діаметр квітки/плода | 15-20 см |
| Доставка на відділення компанії Нова пошту | 69 грн. |
| Доставка на відділення компанії Укрпошти | 59 грн. |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Місце посадки | Для клумби, Для горщиків, Для саду, Бордюрні |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Так |
| Розмір посадкового матеріалу | 14/16 |
| Відстань між рослинами | 20 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Білий, бежевий, кремовий, Фіолетовий |
- Ціна: 89,95 ₴


