Екзотична квітка алліума Graceful Beauty легка в вирощуванні, не займає багато простору, красива, довговічна і є чудовим медоносом. Щоб квітник з алліумом був дійсно дивовижним варто все ж знати деякі секрети посадки декоративної цибулі.
Час посадки. Оптимальним періодом посадки алліума є осінь. Посадка цибулин допускається до кінця жовтня.
Місце посадки. Алліум Graceful Beauty добре росте на відкритих, сонячних ділянках, з невеликою кількістю вологи. Не рекомендується проводити посадку в низинних місцевостях, де висока ймовірність застою ґрунтових вод.
Глибина посадки. Посадковий матеріал садять на глибину, яка дорівнює трьом розмірам цибулин. Лунки готують на відстані 15 см одна від одної.
Догляд. Алліум Graceful Beauty невибаглива в догляді рослина, якій характерний звичайний догляд: розпушування, прополювання і мульчування. Небезпеку для алліума представляє надмірна волога, здатна викликати гниття цибулин, тому рослина віддає перевагу помірному поливу. Сорт стійкий до захворювань і шкідників.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тип посадкового матеріалу | Цибулини |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безкоштовна доставка | На замовлення на суму понад 1500 грн |
| Бренд | Флориум |
| Вид | Аллиум |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | травень |
| Висота рослини | 25-30 см |
| Глибина посадки | 10 см |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Доставка на відділення компанії Нова пошту | 69 грн. |
| Доставка на відділення компанії Укрпошти | 59 грн. |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Кількість в упаковці, шт | 2 |
| Місце посадки | Для балкона/ампельні, Для клумби, Для горщиків, Для саду, Бордюрні |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | листопад |
| Період цвітіння (закінчення) | листопад |
| Підходить під зріз | Так |
| Розмір посадкового матеріалу | 6+ |
| Відстань між рослинами | 15 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Білий, бежевий, кремовий |
- Ціна: 48,95 ₴





