Еритроній Pagoda - невибаглива у вирощуванні рослина. Ексклюзивні квіти стануть відмінним доповненням саду і внесуть декоративність в наявний ландшафтний дизайн.
Час посадки. Оптимальним періодом посадки Еритронія є осінь. Розмноження відбувається як бульбоцибулинами, так і насінням.
Місце посадки. Еритроній воліє затінені ділянки місцевості, ідеально зростає під кронами дерев. Рекомендується дотримуватися північного боку під час посадки. Ґрунт потрібен легкий, кислий і добре зволожений.
Глибина посадки. Насіння Еритронію висіваються на глибину до 3 см і на відстані близько 5 см. Цибулини поглиблюють на 15-20 см на відстані між посадковим матеріалом не менше 15 см.
Догляд. Еритроній - невибаглива в догляді екзотична рослина. Епізодично рекомендується удобрювати ґрунт. Має хороший імунітет до захворювань. Серед шкідників відзначаються капустянки, кроти та миші, з ними борються пастками.
Полив проводиться помірний, додаткового обприскування квіти не потребують. Рослини не обрізають, в стані спокою прибирають наземну частину. Повторне пересаджування проводиться через 6-7 років.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тип посадкового матеріалу | Цибулини |
| Колір | Жовтий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безкоштовна доставка | На замовлення на суму понад 1500 грн |
| Бренд | Флориум |
| Вид | Ексклюзивні цибулини |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | квітень |
| Висота рослини | 25 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 5-10 см |
| Доставка на відділення компанії Нова пошту | 69 грн. |
| Доставка на відділення компанії Укрпошти | 59 грн. |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Місце посадки | Для клумби, Для горщиків, Для саду, Польові/лугові |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | листопад |
| Період цвітіння (закінчення) | листопад |
| Підходить під зріз | Немає |
| Розмір посадкового матеріалу | бульба |
| Відстань між рослинами | 10 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Жовтий |
- Ціна: 84,95 ₴




