Білоцвіт невибагливий до умов вирощування. Рослина характеризується хорошою морозостійкістю і раннім цвітінням.
Час посадки. Цибулини висаджують в період спокою, орієнтовно в липні-вересні. При теплій погоді посадка може тривати до початку листопада.
Місце посадки. Білоцвіт воліє затінені ділянки біля чагарників та водойм. Ґрунт необхідний вологий, добре дренований, багатий поживними речовинами. Перед посадкою землю слід підготувати, перекопати. Як дренаж вносять пісок або гравій.
Глибина посадки. Як і для інших цибулинних, глибина посадки білоцвіту становить близько 5-7 см.
Догляд. Білоцвіт Aestivum потребує помірного поливу, прополювання, розпушування поверхні ґрунту і підгодівлі. На початку весни рослину можна не поливати, вологи в ґрунті досить після зими. Підживлення здійснюються комплексом рідких мінеральних добрив з невеликою кількістю азоту. Пересаджують рослини раз в 5-7 років в стані спокою.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тип посадкового матеріалу | Цибулини |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безкоштовна доставка | На замовлення на суму понад 1500 грн |
| Бренд | Флориум |
| Вид | Ексклюзивні цибулини |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | травень |
| Висота рослини | 15 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Доставка на відділення компанії Нова пошту | 69 грн. |
| Доставка на відділення компанії Укрпошти | 59 грн. |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Кількість в упаковці, шт | 3 |
| Місце посадки | Для клумби, Для горщиків, Для саду, Польові/лугові |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | листопад |
| Період цвітіння (закінчення) | листопад |
| Підходить під зріз | Немає |
| Розмір посадкового матеріалу | 8/9 |
| Відстань між рослинами | 10 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Білий, бежевий, кремовий |
- Ціна: 57,95 ₴





