Висаджувати алліум рекомендується на великих територіях, оскільки рослина любить простори та велике цвітіння.
Час посадки. Висадити цибулини із середньою морозостійкістю необхідно теплою осінню. Крайні терміни висадки - початок листопада.
Місце посадки. Сонячне місце розташування з родючим ґрунтом - оптимальний вибір місця для посадки цибулинної рослини.
Глибина посадки. Для збереження унікальних рис Schubertii цибулину необхідно покласти шийкою вгору на глибину 10 см.
Догляд. Підтримувати здоров'я і свіжість рослини зовсім не складно. Алліум необхідно активно поливати в період цвітіння і засух. Оскільки сорт не відрізняється стійкістю до холодів, восени листя і стебла слід зрізати, а над цибулиною зробити укриття. У період вегетації квітці необхідні підгодівлі та свобода від бур'яну.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тип посадкового матеріалу | Цибулини |
| Колір | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безкоштовна доставка | На замовлення на суму понад 1500 грн |
| Бренд | Флориум |
| Вид | Аллиум |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | травень |
| Висота рослини | 20-30 см |
| Глибина посадки | 10 см |
| Діаметр квітки/плода | Більше 20 см |
| Доставка на відділення компанії Нова пошту | 69 грн. |
| Доставка на відділення компанії Укрпошти | 59 грн. |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Місце посадки | Для балкона/ампельні, Для клумби, Для горщиків, Для саду, Бордюрні |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | листопад |
| Період цвітіння (закінчення) | листопад |
| Підходить під зріз | Так |
| Розмір посадкового матеріалу | 16+ |
| Відстань між рослинами | 15 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Рожевий |
- Ціна: 108,95 ₴





