Для посадки підійдуть слабокислі або нейтральні ґрунти, садові ґрунти з дренажем. Перед посадкою ґрунт необхідно перекопати та внести торф, після чого перемішати. Спочатку в посадкову яму необхідно покласти перегнилий листовий опад, потім додати шар піску, посадити цибулини та засипати підготовленою сумішшю.
Потрібно також подбати про місце посадки та визначити мету вирощування квітки - для зрізання або для прикраси саду. Низькорослі квіти підійдуть для прикраси рокаріїв.
Час посадки. Рекомендують проводити посадку навесні. На зиму, не чекаючи холодів, ґрунт слід замульчувати листовим перегноєм, щоб уникнути його сильного промерзання.
Місце посадки. Лілія Little Kiss воліє рости на сонячних ділянках, також може витримувати легке затінення. Місце має бути провітрюваним, але не продуватися наскрізь.
Глибина посадки. Глибина лунки повинна бути 20 см, цибулину висаджують на глибину 8 - 10 см. Після посадки рослину поливають водою.
Догляд. При поливі не варто рослину переливати. Для декоративності квітку необхідно підгодовувати калійними та фосфорними добривами. Протягом вегетаційного сезону приблизно 3 рази. На зиму варто вкривати сіном, тирсою або листям, якщо рослина росте в дуже холодному регіоні. При розростанні коренів потрібна пересадка, приблизно раз в 3 - 5 років. У зимовий період викопані цибулини найкраще зберігати при температурі 0 ° С.
В нашому інтернет магазині Флоріум можна купити азіатські лілії.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тип посадкового матеріалу | Цибулини |
| Колір | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безкоштовна доставка | На замовлення на суму понад 1500 грн |
| Бренд | Флориум |
| Вид | Азіатські лілії гібриди |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | липень |
| Висота рослини | 85-95 см |
| Глибина посадки | 15 см |
| Діаметр квітки/плода | 15-20 см |
| Доставка на відділення компанії Нова пошту | 69 грн. |
| Доставка на відділення компанії Укрпошти | 59 грн. |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Місце посадки | Для клумби, Для горщиків, Для саду, Бордюрні |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Так |
| Розмір посадкового матеріалу | 14/16 |
| Відстань між рослинами | 20 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Рожевий |
- Ціна: 84,95 ₴



