Посадку цибулин слід проводити із застосуванням мульчі для збереження ґрунтом вологи.
Час посадки. Приступати до висадки можна як навесні, так і восени. Найбільш слушним часом вважається відсутність морозів і дощів.
Місце посадки. Місце розташування повинно бути просякнуте сонцем і корисними елементами. Вибір живильного ґрунту дозволить спростити догляд за сортом.
Глибина посадки. Великі цибулини Levi висаджують в лунки глибиною 15-20 см.
Догляд. Вибравши родюче місце розташування з хорошим освітленням, а також мульчованим ґрунтом, садівникові залишається лише час від часу поливати рослину помірною кількістю води та підгодовувати. Добрива вносяться під корінь до трьох разів на період з квітня по жовтень. Вибирати слід органовмісні комплексні добрива, призначені для лілійних.
На зиму цибулини лілії Levi НЕ викопують.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тип посадкового матеріалу | Цибулини |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безкоштовна доставка | На замовлення на суму понад 1500 грн |
| Бренд | Флориум |
| Вид | Азіатські лілії гібриди |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | липень |
| Висота рослини | 80-100 см |
| Глибина посадки | 15 см |
| Діаметр квітки/плода | Більше 20 см |
| Доставка на відділення компанії Нова пошту | 69 грн. |
| Доставка на відділення компанії Укрпошти | 59 грн. |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Місце посадки | Для клумби, Для горщиків, Для саду, Бордюрні |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Так |
| Розмір посадкового матеріалу | 14/16 |
| Відстань між рослинами | 20 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Білий, бежевий, кремовий, Рожевий |
- Ціна: 56,95 ₴



