Висадка лілії здійснюється у відкритий ґрунт. Ґрунт повинен бути родючим і пухким. У заздалегідь підготовлену ямку невеликого розміру поміщають цибулину, засипають її ґрунтом, злегка утрамбовують та поливають.
Час посадки. Посадку лілій потрібно проводити в весняний або осінній період.
Місце посадки. Місце потрібно вибирати світле, допустимі умови півтіні. Особливих вимог до ґрунту немає - підійде родючий, слабокислий і добре дренований.
Глибина посадки. Цибулини поглиблюють на 10-15 см, при цьому необхідно також дотримуватися відстань між рослинами близько 30 см.
Догляд. Лілія Netty's Pride невибаглива, стійка до хвороб і шкідників. Легко пристосовується до нових умов зростання. На одному місці росте 3-4 роки, потім її краще пересадити. Рослина потребує помірного поливу, не переносить застою вологи.
Підживлення спеціальними добривами сприятливо позначається на стані рослини. Азіатські лілії стійкі до морозів, цибулини з легкістю переносять зимівлю в ґрунті. З приходом холодів рекомендується обрізати рослину, укриття сухим листям на зиму не буде зайвим.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тип посадкового матеріалу | Цибулини |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безкоштовна доставка | На замовлення на суму понад 1500 грн |
| Бренд | Флориум |
| Вид | Азіатські лілії гібриди |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | липень |
| Висота рослини | 100 см |
| Глибина посадки | 15 см |
| Діаметр квітки/плода | 15-20 см |
| Доставка на відділення компанії Нова пошту | 69 грн. |
| Доставка на відділення компанії Укрпошти | 59 грн. |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Місце посадки | Для клумби, Для горщиків, Для саду, Бордюрні |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Так |
| Розмір посадкового матеріалу | 14/16 |
| Відстань між рослинами | 20 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Бордовий, Білий, бежевий, кремовий |
- Ціна: 74,95 ₴




