Багаторічник прекрасно прикрашає зелені території, добре поєднується з іншими квітучими рослинами. Слід зберігати дистанцію між цибулинами (10-25 см).
Час посадки. Алліум - морозостійка рослина, яку можна висаджувати протягом всієї осені. Останній термін посадки - листопад, за кілька тижнів до перших серйозних заморозків.
Місце посадки. Рослині необхідний простір, велика кількість сонячного світла і родючий ґрунт. Як і будь-яка цибулинна рослина, Christophii не слід розміщувати біля високих ґрунтових вод.
Глибина посадки. Глибина посадки цибулин - 7-10 см.
Догляд. Для збереження краси та довголіття алліума важливо підтримувати родючість ґрунту. Землю слід удобрювати три рази в період з весни до кінця осені. Також важливо поливати декоративну цибулю, уникаючи зони біля цибулини. Зимує рослина у відкритому ґрунті з природним утепленням.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тип посадкового матеріалу | Цибулини |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безкоштовна доставка | На замовлення на суму понад 1500 грн |
| Бренд | Флориум |
| Вид | Аллиумы афлатунские |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | травень |
| Висота рослини | 70-90 см |
| Глибина посадки | 10 см |
| Діаметр квітки/плода | 10-15 см |
| Доставка на відділення компанії Нова пошту | 69 грн. |
| Доставка на відділення компанії Укрпошти | 59 грн. |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Кількість в упаковці, шт | 2 |
| Місце посадки | Для балкона/ампельні, Для клумби, Для горщиків, Для саду, Бордюрні |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | листопад |
| Період цвітіння (закінчення) | листопад |
| Підходить під зріз | Так |
| Розмір посадкового матеріалу | 12/14 |
| Відстань між рослинами | 15 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Бузковий |
- Ціна: 54,95 ₴





