Посадка. Барбарис може з успіхом рости як на сонці, так і в півтіні. Розмір посадкової ями — 50×50 см, глибина — 40 см. Час для посадки — весна або осінь. Відстань між рослинами барбарису або іншими деревами — приблизно 1,5 метра.
Догляд. Барбарис — невибаглива рослина. Він стійкий досотків, вітрів і морозів. Молоді рослини взимку потребують укриття. Обрізання в листопадних барбарисів проводять навесні, а біля вічнозелених — відразу після цвітіння.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безкоштовна доставка | На замовлення на суму понад 1500 грн |
| Бренд | Флориум |
| Вид | Барбарис |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | травень |
| Висота рослини | 120-150 см |
| Глибина посадки | 10 см |
| Доставка на відділення компанії Нова пошту | 69 грн. |
| Доставка на відділення компанії Укрпошти | 59 грн. |
| Зона морозостійкості | Зона 5-6 |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Місце посадки | Для клумби, Для горщиків, Для саду, Бордюрні |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Розмір посадкового матеріалу | P9 |
| Відстань між рослинами | 50 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 134,95 ₴





