Посадка. Мускарі невибагливі до ґрунту і до місця розташування. Вони можуть добре рости як на сонячних ділянках, так і в півтіні. Цибулинки висаджують в серпні - початку жовтня. Перед посадкою ґрунт розпушують і вносять торфокомпост або перегній (5 кг на м2). Як і інші цибулинні, мускарі висаджують на глибину, рівну двом цибулинам (близько 8 см) на відстань 10 см. При посадці в контейнери, для мускарі потрібно забезпечити хороший дренаж. Контейнери повинні мати дренажні отвори, на дно поміщають шар дренажу. Землесуміш готують з дернової, компостної землі, піску або торфу. Ємності підбирають так, щоб цибулині було «тісно» тобто діаметр горщика вибирають на декілька см більше, ніж розмір цибулини. Мускарі придатні до зимової вигонки. Для цвітіння в січні, цибулинки висаджують в ємності у вересні.
Догляд. Мускарі невибагливі у догляді. У період цвітіння вони потребують вологи. Не можна допускати пересихання ґрунту. Горшкові мускарі потребують підгодівлі. Після цвітіння, суцвіття зрізують, а листя залишають. Можна суцвіття не видаляти, а залишити для утворення насіння.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тип посадкового матеріалу | Цибулини |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безкоштовна доставка | На замовлення на суму понад 1500 грн |
| Бренд | Флориум |
| Вид | Мускарі вірменський |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | квітень |
| Висота рослини | 15 см |
| Глибина посадки | 3 см |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Доставка на відділення компанії Нова пошту | 69 грн. |
| Доставка на відділення компанії Укрпошти | 59 грн. |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Кількість в упаковці, шт | 5 |
| Місце посадки | Для балкона/ампельні, Для клумби, Для горщиків, Для саду, Бордюрні |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | листопад |
| Період цвітіння (закінчення) | листопад |
| Підходить під зріз | Немає |
| Розмір посадкового матеріалу | 7/8 |
| Відстань між рослинами | 10 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Синій |
- Ціна: 44,95 ₴





