Посадка. Форзиція любить світло і захищені від вітру місця, але може рости і в тіні. Віддає перевагу рихлим родючим грунтам з підвищеним вмістом вапна. Посадкову яму готують розміром 50х50 або 70х50 см і глибиною 50-60 см.
Догляд. Форзиція - посухостійка, зимостійка рослина. У посуху поливають. Не переносить надлишку вологи. Ранньою весною вносять повне мінеральне добриво. Підживлюють також після цвітіння: при закладанні нових квіткових бруньок. На зиму рекомендується вкривати рослину.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безкоштовна доставка | На замовлення на суму понад 1500 грн |
| Бренд | Флориум |
| Вид | Форзиція |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | березень |
| Висота рослини | 150-200 см |
| Глибина посадки | 20 - 40 см |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Доставка на відділення компанії Нова пошту | 69 грн. |
| Доставка на відділення компанії Укрпошти | 59 грн. |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Місце посадки | Для саду |
| Місце посадки | Сонце, Півтінь |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Період посадки (закінчення) | листопад |
| Період цвітіння (закінчення) | листопад |
| Підходить під зріз | Немає |
| Розмір посадкового матеріалу | P9 |
| Відстань між рослинами | 100 см |
| Тип садивного матеріалу | Саджанці |
| Умови поливу | Рідкісний |
| Колір квітки | Жовтий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 139,95 ₴




