Може рости на будь-яких ґрунтах, що утримують вологу. Дренажний шар необхідний для відводу води. Шар перегною важливий в ролі поживної складової для рослини. Перед посадкою краще перекопати ґрунт і внести перегній.
Час посадки. У ґрунт цибулини потрібно садити у вересні-жовтні, коли рослина перебуває в стані спокою.
Місце посадки. Рослина віддає перевагу світлим ділянкам саду, але не прямим сонячним променям. Легка півтінь цілком підійде для посадки.
Глибина посадки. У підготовленому ґрунті роблять лунки та висаджують посадковий матеріал на глибину приблизно 15 см. Глибина обчислюється за розміром (діаметром) цибулини. Якщо цибулина висаджується в легкий ґрунт, глибина буде дорівнює трьом діаметрам цибулини, у важкий - двом. Відстань між квітками в груповій посадці має становити 15 см.
Догляд. Квітці камасії Quamash потрібна підгодівля добривами в період росту стебел і при бутонізації. Полив повинен бути активним під час росту стебел, в решту часу - тільки в міру висихання ґрунту.
Доки рослина росте і розвивається, навколо неї слід розпушувати ґрунт, а також видаляти бур'яни. Перед зимовим періодом, в кінці осені, рослину засипають сіном, листям або торфом. Пересаджувати її необхідно через 5-6 років, коли цибулини утворюють велике гніздо.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тип посадкового матеріалу | Цибулини |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безкоштовна доставка | На замовлення на суму понад 1500 грн |
| Бренд | Флориум |
| Вид | Камассия |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | травень |
| Висота рослини | 80 см |
| Глибина посадки | 10 см |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Доставка на відділення компанії Нова пошту | 69 грн. |
| Доставка на відділення компанії Укрпошти | 59 грн. |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Кількість в упаковці, шт | 5 |
| Місце посадки | Для клумби, Для горщиків, Для саду, Польові/лугові, Бордюрні |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | листопад |
| Період цвітіння (закінчення) | листопад |
| Підходить під зріз | Так |
| Розмір посадкового матеріалу | 5/6 |
| Відстань між рослинами | 15-20 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Фіолетовий, Синій |
- Ціна: 49,95 ₴




