Рослина невибаглива до ґрунту, тому можна використовувати будь-який. Бажано, щоб він міг утримувати вологу. При посадці краще внести в ґрунт перегній, пісок і калійну селітру і добре перемішати.
Час посадки. Посадку та пересадку цибулин найкраще проводити у вересні. Викопують цибулини перед пересадкою після цвітіння і до осені зберігають в сухому прохолодному місці.
Місце посадки. Квітка може рости на сонячних ділянках, але в півтіні відчуває себе краще. Її суцвіття більш пухкі, коли вона росте в тіні, але тривалість цвітіння довша.
Глибина посадки. Посадка цибулини в легкий ґрунт проводиться на глибину 15 см, у важчий - 10 см. Відстань між рослинами в груповій посадці має становити 15 см.
Догляд. Полив рослині потрібен нечастий, але регулярний - тільки в період бутонізації та суху погоду, в решту часу - за потребою. Камасію Quamash Melody варто декілька разів за вегетаційний період удобрити мінеральними добривами. Після посадки квітів варто видаляти паразитичні бур'яни, рихлити ґрунт для аерації.
Перед зимою, приблизно в жовтні, квітку слід укрити листовим опадом, сіном, тирсою або торфом. Можлива атака цибулин цибулинним кліщем, тому рекомендується скористатися фунгіцидом.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тип посадкового матеріалу | Цибулини |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безкоштовна доставка | На замовлення на суму понад 1500 грн |
| Бренд | Флориум |
| Вид | Колекційні сорти цибулин |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | червень |
| Висота рослини | 30-40 см |
| Глибина посадки | 10 см |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Доставка на відділення компанії Нова пошту | 69 грн. |
| Доставка на відділення компанії Укрпошти | 59 грн. |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Кількість в упаковці, шт | 3 |
| Місце посадки | Для балкона/ампельні, Для клумби, Для горщиків, Для саду, Польові/лугові, Бордюрні |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | листопад |
| Період цвітіння (закінчення) | листопад |
| Підходить під зріз | Так |
| Розмір посадкового матеріалу | 6/7 |
| Відстань між рослинами | 15-20 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Синій |
- Ціна: 44,95 ₴




