Рослина краще росте у глинистих ґрунтах. Для посадки можна використовувати будь-який ґрунт, який може утримувати вологу. В бідні ґрунти перед посадкою слід внести перегній, в легкі - перегній, торф і суглинок. Ґрунт краще змішати з добавками, щоб він став однорідним.
Час посадки. Цибулини камасії слід садити в період спокою, коли вони відцвітуть. Посадку проводять у вересні. При пересадці цибулини викопують заздалегідь і після відцвітання і до осені зберігають в приміщенні.
Місце посадки. Рослина віддає перевагу світлим, але затіненим ділянкам саду. Може рости й на сонці. Сильна тінь небажана.
Глибина посадки. Для цибулин в підготовленому ґрунті роблять лунки глибиною від 10 до 15 см. Відстань між рослинами - 15 см. Для пухкого легкого ґрунту лунку роблять глибше - 15 см, а для важкого ґрунту менше - 10 см.
Догляд. Добриво вносять приблизно два рази за активний період квітки. При посадці вносять калійну селітру, при бутонізації - монофосфат калію. Полив варто робити регулярно при цвітінні та в період посухи. В інший час зволожують рідко - тільки при підсиханні верхнього шару ґрунту.
Пересадку слід робити через 5-6 років, оскільки камасія дає багато дочірніх цибулин. Прополювати ґрунт навколо рослини слід в період її розвитку. На зиму кущі накривають сухим листям, торфом, сіном і соломою.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Колір | Синій |
| Тип садивного матеріалу | Цибулини |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безкоштовна доставка | На замовлення на суму понад 1500 грн |
| Бренд | Флориум |
| Вид | Камассия |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | травень |
| Висота рослини | 35-45 см |
| Глибина посадки | 10 см |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Доставка на відділення компанії Нова пошту | 69 грн. |
| Доставка на відділення компанії Укрпошти | 59 грн. |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Кількість в упаковці, шт | 5 |
| Місце посадки | Для балкона/ампельні, Для клумби, Для горщиків, Для саду, Польові/лугові, Бордюрні |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | листопад |
| Період цвітіння (закінчення) | листопад |
| Підходить під зріз | Немає |
| Розмір посадкового матеріалу | 6+ |
| Відстань між рослинами | 15-20 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Синій |
- Ціна: 54,95 ₴




