Посадити алліум нескладно. Сорт приживається в будь-яких умовах і вже навесні дарує насичене сяйво пелюсток.
Час посадки. Посадку проводять у вересні-листопаді. Бажано висадити цибулини раніше, щоб коріння встигло прижитися до перших заморозків.
Місце посадки. Не вимогливий до типу ґрунту Ambassador дуже любить, щоб він був дренованим і насиченим корисними речовинами. Розташувати алліум можна і в півтіні, і під сонячними променями.
Глибина посадки. Поглибити цибулину рекомендується на три її висоти.
Догляд. Навесні рослину поливають, просочують ґрунт повітрям і важливими для процесу вегетації компонентами. Для того, щоб в ґрунт надходив кисень, разом з поливами землю рихлять. Всі необхідні речовини алліум може отримати з комплексних кореневих підгодівель. Ambassador - зимостійкий сорт, якому не потрібні ні викопування, ні мульчування.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тип посадкового матеріалу | Цибулини |
| Колір | Фіолетовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безкоштовна доставка | На замовлення на суму понад 1500 грн |
| Бренд | Флориум |
| Вид | Baltus |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | травень |
| Висота рослини | 120 см |
| Глибина посадки | 10 см |
| Діаметр квітки/плода | 15-20 см |
| Доставка на відділення компанії Нова пошту | 69 грн. |
| Доставка на відділення компанії Укрпошти | 59 грн. |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | листопад |
| Період цвітіння (закінчення) | листопад |
| Підходить під зріз | Так |
| Розмір посадкового матеріалу | 24+ |
| Відстань між рослинами | 15 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Фіолетовий |
- Ціна: 429,95 ₴





