Дивовижний алліум Atropurpureum можна висаджувати в ролі самостійної рослини, а також комбінувати з високорослими ірисами або низькими сортами інших квітів. Також цибулини пророщують для зрізу в букети.
Час посадки. Вересень, жовтень і перші дні листопада підходять для висадки декоративної цибулі.
Місце посадки. Рослина невибаглива ні до ґрунтів, ні до місця посадки. Вона добре росте в будь-яких типах удобреної землі під сонцем і в півтіні.
Глибина посадки. Для Алліума готують лунки глибиною, як три висоти цибулини. На дно рекомендується укласти дренаж.
Догляд. Невибаглива рослина порадує висотою і барвистістю цвітіння. Але бажаючи продовжити період цвітіння, сорт необхідно поливати, удобрювати та підгортати.
З поливами садівникові слід бути акуратним. Воду вносять тільки в ґрунт в помірній кількості. Цибулини в щільній лусці мають гарну стійкість до морозів, не вимагаючи мульчування або викопування.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тип посадкового матеріалу | Цибулини |
| Колір | Фіолетовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безкоштовна доставка | На замовлення на суму понад 1500 грн |
| Бренд | Флориум |
| Вид | Аллиум |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | травень |
| Висота рослини | 40-70 см |
| Глибина посадки | 10 см |
| Діаметр квітки/плода | 5-10 см |
| Доставка на відділення компанії Нова пошту | 69 грн. |
| Доставка на відділення компанії Укрпошти | 59 грн. |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Кількість в упаковці, шт | 2 |
| Місце посадки | Для балкона/ампельні, Для клумби, Для горщиків, Для саду, Бордюрні |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | листопад |
| Період цвітіння (закінчення) | листопад |
| Підходить під зріз | Так |
| Розмір посадкового матеріалу | 8/10 |
| Відстань між рослинами | 15 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Фіолетовий |
- Ціна: 39,95 ₴





