Висаджувати цибулини сорту Rose Queen потрібно восени. Щоб хіонодокси радували вас своїм цвітінням на початку березня, дотримуйтеся таких правил:
-
віддайте перевагу добре освітленій сонцем ділянці;
-
зберігайте відстань між цибулинами в 5 сантиметрів;
-
вибирайте плодовитий, з гарним дренажем ґрунт з великим вмістом гумусу.
Глибина посадки - 5 сантиметрів. Потім рослину досить один раз підгодувати в період появи пагонів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тип посадкового матеріалу | Цибулини |
| Колір | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безкоштовна доставка | На замовлення на суму понад 1500 грн |
| Бренд | Флориум |
| Вид | Хионодокса |
| Вологість грунту | Помірно волога, Волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | березень |
| Висота рослини | 15-20 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Доставка на відділення компанії Нова пошту | 69 грн. |
| Доставка на відділення компанії Укрпошти | 59 грн. |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Кількість в упаковці, шт | 5 |
| Місце посадки | Для клумби, Для саду |
| Місце посадки | Сонце, Півтінь |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | листопад |
| Період цвітіння (закінчення) | листопад |
| Підходить під зріз | Немає |
| Розмір посадкового матеріалу | 5+ |
| Відстань між рослинами | 10 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Рожевий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 44,95 ₴




