Посадка. Ранункулюс (лютик) росте на пухких родючих грунтах. Місце для посадки - сонце або легка півтінь. У квітні бульби-шишки висаджують у відкритий грунт на глибину 3-5 см. Оптимальна відстань між рослинами - 15 см. Перед посадкою їх краще замочити в холодній воді на 2 години. Можна попередньо висадити бульби в горщики, а після заморозків пересадити ранункулюси у відкритий грунт. Низькорослі сорти підходять для вирощування в горщиках.
Догляд. Ранункулюс - вологолюбна рослина. Потребує регулярних поливах і підгодівлі комплексними добривами. Не переносить сильного пониження температури. Після відмирання листя, бульби-шишки викопують, а навесні знову садять в грунт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тип посадкового матеріалу | Цибулини |
| Колір | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безкоштовна доставка | На замовлення на суму понад 1500 грн |
| Бренд | Флориум |
| Вид | Жовтець махрові |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | червень |
| Висота рослини | 30-50 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 5-10 см |
| Доставка на відділення компанії Нова пошту | 69 грн. |
| Доставка на відділення компанії Укрпошти | 59 грн. |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 7-8 |
| Кількість в упаковці, шт | 5 |
| Місце посадки | Для клумби, Для саду |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | листопад |
| Період цвітіння (закінчення) | листопад |
| Підходить під зріз | Так |
| Розмір посадкового матеріалу | 5/6 |
| Відстань між рослинами | 15 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Рожевий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 79,95 ₴





