Посадка цибулин алліума проводиться у відкритий ґрунт, також вони можуть вирощуватися в горщиках. Ґрунт повинен бути зволоженим, краще піщаним.
Час посадки. Висаджувати цибулини найкраще в осінній період, у вересні-жовтні.
Місце посадки. Алліум Rosy Dream - світлолюбна рослина. Вона добре росте на сонячних ділянках з добре дренованим пухким ґрунтом.
Глибина посадки. При посадці орієнтуються на розмір самих цибулин і поміщають на глибину, рівну висоті мінімум двох цибулин.
Догляд. Алліум Rosy Dream є невибагливою рослиною. У догляді є мінімальні рекомендації, виконання яких може підвищити декоративність рослини. Розпушування ґрунту і звільнення від бур'янів, підживлення калійно-фосфорними добривами в період бутонізації - перелік заходів, які поліпшують стан рослини.
Полив потрібен рідкісний, потрібно орієнтуватися на погодні умови. Рослина стійка до засух. На період спокою цибулини можна викопувати та зберігати в темному прохолодному місці. Алліум Rosy Dream - морозостійка квітка, але мульчування в умовах суворої зими не зашкодить.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тип посадкового матеріалу | Цибулини |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безкоштовна доставка | На замовлення на суму понад 1500 грн |
| Бренд | Флориум |
| Вид | Аллиум |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | травень |
| Висота рослини | 40 см |
| Глибина посадки | 10 см |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Доставка на відділення компанії Нова пошту | 69 грн. |
| Доставка на відділення компанії Укрпошти | 59 грн. |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Кількість в упаковці, шт | 2 |
| Місце посадки | Для клумби, Для саду |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | листопад |
| Період цвітіння (закінчення) | листопад |
| Підходить під зріз | Так |
| Розмір посадкового матеріалу | 6+ |
| Відстань між рослинами | 15 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Бузковий |
- Ціна: 54,95 ₴





