Одними з найперших на ділянці з'являються саме нарциси. Рослини невибагливі до умов вирощування і догляду.
Час посадки. У відкритий ґрунт цибулини рекомендується висаджувати в кінці серпня або на початку вересня. Це необхідно для гарної приживлюваності посадкового матеріалу.
Місце посадки. Нарциси Night Cap добре ростуть на сонячних або злегка затінених ділянках землі. До фізичного складу ґрунту невибагливі, проте оптимальним ґрунтом все ж вважається родючий і легкий, що добре пропускає воду і повітря.
Глибина посадки. Цибулини висаджують в ямки на глибину 5-10 см, на легких землях - до 15 см.
Догляд. Для первоцвітів необхідні елементарні агротехнічні заходи, які включають рясний полив, розпушування та прополювання ґрунту, видалення бур'янів. Для гарного росту квітів потрібно вносити добрива (рекомендується використовувати рідкі мінеральні).
Нарциси не вимагають щорічного пересаджування, на одному місці можуть рости близько 3-10 років. На зиму квіти можна й не вкривати - рослина морозостійка.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тип рослини | Квіти |
| Рід рослини | Нарцис |
| Тип посадкового матеріалу | Цибулини |
| Тривалість життя | Багаторічні |
| Колір | Різні кольори |
| Додаткові характеристики | |
| Холодостійкість | Так |
| Укриття на зиму | Потребує укриття |
| Посухостійкість | Так |
| Висота дорослої рослини | 35 см |
| Кількість в упаковці | 2 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Засухостійкість | Так |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Вид | Крупнокорончатые нарциси |
| Розмір посадкового матеріалу | 13/15 |
| Відстань між рослинами | 10 см |
| Висота рослини | 35 см |
| Час цвітіння | квітень |
| Колір квітки | Різнобарвний |
| Кількість в упаковці, шт | 2 |
| Глибина посадки | 10 см |
| Період цвітіння (закінчення) | листопад |
| Умови поливу | Помірний |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Період посадки (закінчення) | листопад |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Підходить під зріз | Так |
| Час посадки | березень |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Доставка на відділення компанії Нова пошту | 69 грн. |
| Доставка на відділення компанії Укрпошти | 59 грн. |
| Безкоштовна доставка | На замовлення на суму понад 1500 грн |
- Ціна: 108,95 ₴





