Інтервал між цибулинами сорту становить близько 30-50 см. Перед посадкою місце варто замульчувати, прибравши надмірну вологість ґрунту і запобігти утворенню кірочок.
Час посадки. Посадити рослину можна як навесні, так і восени. Основною умовою є відсутність заморозків.
Місце посадки. Місце розташування для квітки підбирають світле, відкрите, але захищене від протягів і вітру. Крім заболочених ділянок, сорту підходять будь-які землі.
Глибина посадки. Глибина посадки цибулин визначається відповідно до діаметра застосованого посадкового матеріалу. Нижню частину цибулини необхідно розташувати на глибині близько трьох діаметрів бульби.
Догляд. Цибулинний алліум чутливий до нестачі калію в ґрунті, тому в ґрунт нерідко вносять підживлення з вмістом калію або деревну золу. Полив рослини проводять за потреби. Слід пам'ятати, що рослина не любить надмірну вологість, тому полив після дощів проводиться тільки після того, як ґрунт просохне.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тип посадкового матеріалу | Цибулини |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безкоштовна доставка | На замовлення на суму понад 1500 грн |
| Бренд | Флориум |
| Вид | Аллиум |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | липень |
| Висота рослини | 80-100 см |
| Глибина посадки | 10 см |
| Діаметр квітки/плода | 5-10 см |
| Доставка на відділення компанії Нова пошту | 69 грн. |
| Доставка на відділення компанії Укрпошти | 59 грн. |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Кількість в упаковці, шт | 3 |
| Місце посадки | Для клумби, Для саду |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | листопад |
| Період цвітіння (закінчення) | листопад |
| Підходить під зріз | Так |
| Розмір посадкового матеріалу | 8+ |
| Відстань між рослинами | 15 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Білий, бежевий, кремовий, Рожевий |
- Ціна: 44,95 ₴





