Red Giant Star можна виростити як у відкритому, так і закритому ґрунті. Однак в разі вирощування в горщиках і контейнерах рослині потрібні часті підгодівлі.
Час посадки. Цибулини алліума заведено висаджувати в теплу, але не жарку пору року. Найбільш придатними стає квітень-травень і серпень-жовтень.
Місце посадки. Сорт сонцелюбний, вимогливий до вмісту калію в ґрунті. Також ґрунт повинен бути пухким, що не затримує вологу.
Глибина посадки. Глибина посадки повинна в три рази перевищувати діаметр цибулини, тому лунка для кожної цибулини алліума Red Giant Star створюється індивідуально.
Догляд. Поливати рослину необхідно з весни до осені. Під час спеки полив повинен бути систематичним, помірним, а під час дощів - проводитися тільки після повного висихання ґрунту. Сорт любить калійні підгодівлі, свободу від бур'янів і розпушування ґрунту. На холодну пору року цибулини не видаляють з ґрунту.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тип посадкового матеріалу | Цибулини |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безкоштовна доставка | На замовлення на суму понад 1500 грн |
| Бренд | Флориум |
| Вид | Аллиум |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | липень |
| Висота рослини | 50-80 см |
| Глибина посадки | 10 см |
| Діаметр квітки/плода | 5-10 см |
| Доставка на відділення компанії Нова пошту | 69 грн. |
| Доставка на відділення компанії Укрпошти | 59 грн. |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Місце посадки | Для клумби, Для саду |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | листопад |
| Період цвітіння (закінчення) | листопад |
| Підходить під зріз | Так |
| Розмір посадкового матеріалу | 12+ |
| Відстань між рослинами | 15 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Червоний |
- Ціна: 122,95 ₴





