Посадка. Ґрунт повинен бути родючим, але рослина може рости й на бідних ґрунтах, для кращої врожайності варто внести добриво. Для посадки підійде місце біля паркану, який буде захищати рослину від сильного вітру. Ґрунт перед посадкою треба розпушити. Висаджують саджанці у відкритий ґрунт навесні та восени, при контейнерній посадці - в будь-який час року.
Догляд. Цей сорт витривалий до посухи, але при регулярному поливі кущі малини Ковічан зможуть краще плодити. Після того як плоди відійдуть, важливим є спокій. Обрізку старих або хворих пагонів треба проводити регулярно. Верхній шар ґрунту можна мульчувати тріскою, тирсою, торфом. На зиму рослині не потрібне укриття.
Купити саджанці малини недорго можна у нас на сайті.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безкоштовна доставка | На замовлення на суму понад 1500 грн |
| Вид | Малина |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | червень |
| Висота рослини | 150-200 см |
| Глибина посадки | 10 см |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Доставка на відділення компанії Нова пошту | 69 грн. |
| Доставка на відділення компанії Укрпошти | 59 грн. |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Місце посадки | Для саду |
| Місце посадки | Сонце, Півтінь |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Розмір посадкового матеріалу | 30-40 см |
| Відстань між рослинами | 50 см |
| Тип садивного матеріалу | Саджанці |
| Умови поливу | Рідкісний |
| Колір квітки | Червоний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 64,95 ₴


