Троянди Lemon Vaza мають чудовий вигляд як в сучасних, так і класичних видах дизайну. Щоб в червні квіти прикрасили ваш сад, висаджувати їх треба навесні. Ґрунт виберіть родючий, легкий, на сонячній ділянці.
Ямки для посадки потрібно підготувати восени, розмір приблизно 40х40 сантиметрів. Спочатку в поглиблення треба покласти перегній, а вже після саджанці з добре розправленим корінням. Зверху присипте землею, полийте і закрийте мульчею.
З догляду потрібно підгодовування - прикореневе і по листу. На зиму троянді Lemon Vaza потрібне укриття. Для цього підійде листя дерев або ялинові гілочки. Але не забудьте навесні зняти його.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Жовтий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безкоштовна доставка | На замовлення на суму понад 1500 грн |
| Вид | Троянди Декоплант |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | квітень |
| Час цвітіння | червень |
| Висота рослини | 50-60 см |
| Глибина посадки | 10 см |
| Діаметр квітки/плода | 5-10 см |
| Доставка на відділення компанії Нова пошту | 69 грн. |
| Доставка на відділення компанії Укрпошти | 59 грн. |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Місце посадки | Для клумби, Для саду |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Період посадки (закінчення) | жовтень |
| Період цвітіння (закінчення) | жовтень |
| Підходить під зріз | Так |
| Розмір посадкового матеріалу | 30-40 см |
| Відстань між рослинами | 40 см |
| Тип садивного матеріалу | Саджанці |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Жовтий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 193,95 ₴




