Для посадки у відкритий ґрунт підготуйте родючу землю з нейтральним середовищем. Викопайте лунку і посадіть в неї цибулину. При кімнатній посадці підготуйте горщик розміром на 3-4 см більше в діаметрі від посадкового матеріалу. На дно покладіть дренажний шар, потім насипте підготовлений ґрунт, після чого можна проводити посадку цибулини.
Час посадки. Якщо плануєте висаджувати амариліс для вуличного вирощування, посадку проводьте тільки в теплий весняний період, коли вже минули заморозки та температура повітря вище +10 ° С. Посадку в горщик для кімнатного вирощування можна проводити в будь-який час.
Місце посадки. Рослина любить багато сонячного світла, але не прямі промені. Також місце повинно бути теплим і без протягів.
Глибина посадки. Цибулину в ґрунт поглиблюють на ⅔ її розміру, верхня частина не повинна бути закрита ґрунтом.
Догляд. Після посадки рослину починають поливати тоді, коли квітконос досягає висоти 10 см. Це необхідно для того, щоб квітка не пустила всі сили на вигонку листя. Полив необхідний нечастий. Сильні цибулини можуть випускати більше одного квітконоса. В такому випадку більш як два квітконоси не варто залишати. Це необхідно, щоб у рослини залишилися сили на наступний період цвітіння.
Після цвітіння і в'янення квітку поливають менше і рідше, на період спокою полив припиняють. Після в'янення квітконос і листя видаляють. При вирощуванні у відкритому ґрунті на холодний період цибулини викопують. Зберігати посадковий матеріал варто в прохолодному темному і сухому місці.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безкоштовна доставка | На замовлення на суму понад 1500 грн |
| Вид | Амариліси махрові |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | 6 тижнів після посадки |
| Висота рослини | 40-60 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | Більше 20 см |
| Доставка на відділення компанії Нова пошту | 69 грн. |
| Доставка на відділення компанії Укрпошти | 59 грн. |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 9-10 |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Місце посадки | Кімнатні, Для горщиків |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | грудень |
| Період цвітіння (закінчення) | грудень |
| Підходить під зріз | Так |
| Розмір посадкового матеріалу | 26/28 |
| Відстань між рослинами | 20 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Білий, Червоний |
- Ціна: 524,95 ₴





