

Оксаліс (кислиця) Triangularis ssp. Papilionacea Садовая 860 Луковицы 3шт. Florium
59,95 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Немає в наявності
- Код: 249006
+380 (93) 390-93-83
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Посадка. Оксаліс Деппа (кислиця) - екзотична багаторічна рослина з листям-метеликами і ніжно-рожевими квітами перетворить сад в об'єкт загальної уваги. Відмінна риса - темно-бордові плями на листі. Висота рослини 25-35 см.
Місце для посадки оксаліса вибирають сонячне або півтінь. Грунт має бути добре дренованим. Ідеальна рослина для обрамлення бордюрів. Може вирощуватися в контейнері. Висаджують у відкритий грунт в травні. Період цвітіння - травень-липень.
Догляд. Невибаглива, посухостійка рослина. Після відцвітання стебла обрізають. На зиму бульбоцибулини викопують.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тип посадкового матеріалу | Цибулини |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безкоштовна доставка | На замовлення на суму понад 1500 грн |
| Бренд | Флориум |
| Вид | Кислиця звичайна |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | травень |
| Висота рослини | 10-15 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Доставка на відділення компанії Нова пошту | 69 грн. |
| Доставка на відділення компанії Укрпошти | 59 грн. |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 9-10 |
| Кількість в упаковці, шт | 3 |
| Місце посадки | Кімнатні, Для горщиків |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | листопад |
| Період цвітіння (закінчення) | листопад |
| Підходить під зріз | Немає |
| Розмір посадкового матеріалу | бульба |
| Відстань між рослинами | 10 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 59,95 ₴


