Місце під грядки краще вибрати на захищеному від вітру сонячній ділянці. В одне й те саме місце садити не більш ніж два роки поспіль — після поміняти місце розташування. У цибулі слабо виражена коренева система — тому ґрунт має бути родючий. Рекомендується перед посадкою увіхнути землю та внести перегній.
Посадка. Висаджувати лук рекомендується наприкінці жовтня, коли земля ще не промерзла, і водночас немає можливості "прокинутися" січу раніше часу. Зрихати землю та дати трохи часу осісти, щоб вона ущільнилася. Борозники роблять глибиною до 4 см. Відстань між цибулинами — 10 см. Зверху лук закривається шаром землі, потім можна додати перегній. На зиму грядку можна утеплити тирсаками або опалим листям. Поливати в цей період не варто. За потреби лише злегка зволожити суху землю.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безкоштовна доставка | На замовлення на суму понад 1500 грн |
| Бренд | Флориум |
| Вид | Ранній цибуля |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | вересень |
| Висота рослини | 50-60 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Доставка на відділення компанії Нова пошту | 69 грн. |
| Доставка на відділення компанії Укрпошти | 59 грн. |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 5-6 |
| Кількість в упаковці, шт | 0,25 кг |
| Місце посадки | Для саду |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Сірі/сріблясті/голубуваті |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Розмір посадкового матеріалу | 8-16 мм |
| Відстань між рослинами | 15 см |
| Тип садивного матеріалу | Саджанці |
| Умови поливу | Рідкісний |
- Ціна: 197,96 ₴





