Чорнобривці Прямостоячі Низькорослі Альбатрос 129 Семена 0,1 гшт. Florium
11,95 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 726924
Посадка
Чорнобривці Мексиканська м'ята краще ростуть у напівтіньових або тіньових місцях. Вони добре почуваються під деревами або відкритими кущами, де їм буде надано часткове сонячне світло. Уникайте прямого сонячного проміння, особливо в жаркі години дня.
Чорнобривці Мексиканська м'ята віддають перевагу вологим, добре дренованим ґрунтам. Добре підготуйте ґрунт перед посадкою, додавши до нього компост або перегній для поліпшення його структури та доброго забезпечення вологою.
Виберіть добре розмірені розлогі рослини з здоровими кореневими системами. Зробіть отвір у ґрунті, але не занадто глибокий, щоб посадити рослину. Покладіть рослину в отвір і додайте ґрунт навколо неї, потім добре залийте.
Догляд
Забезпечуйте регулярний полив чорнобривців, особливо в періоди засухи. Розлогі чорнобривці люблять вологу землю, але не переносять застійну воду. Краще поливати їх регулярно, дозволяючи верхньому шару ґрунту підсихати між поливами.
Застосовуйте органічні добрива весною та восени, щоб забезпечити необхідне живлення рослин. Використовуйте компост, перегній або органічні розчинні добрива, що містять азот, фосфор і калій. Регулярне внесення добрив допоможе зберегти здорову і багатоцвітну рослину.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тип посадкового матеріалу | Насіння |
| Колір | Жовтий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безкоштовна доставка | На замовлення на суму понад 1500 грн |
| Бренд | Флориум |
| Вид | Насіння чорнобривців |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | червень |
| Висота рослини | 35-40 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 5-10 см |
| Доставка на відділення компанії Нова пошту | 69 грн. |
| Доставка на відділення компанії Укрпошти | 59 грн. |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 9-10 |
| Кількість в упаковці, шт | 0,1 г |
| Місце посадки | Для балкона/ампельні, Для клумби, Для горщиків, Для саду, Бордюрні |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Так |
| Відстань між рослинами | 30 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Жовтий |
- Ціна: 11,95 ₴


