Посадка. Гліцинія флорибунда або Вістерія (Wisteria floribunda) — швидкоростувальна й агресивна ліана. Може рости біля стіни будинку, біля альтанок або на арках. Підходить для створення паркану або квітучих тунелів. Опора, у всякому разі, має бути дуже міцною, оскільки гліцинія розростає, стаючи важкою. Гліцинія добре розвивається на світлому сонячному місці, захищеному від протягів (бажано на південному боці). Ґрунт має бути повітропроникним, поживним і вологим. Перед посадкою потрібно встановити опори. Посадкова яма має бути діаметром 50 см і завглибшки 50-60 см. Її наповнюють сумішшю, що складається з садової землі, листяного перегною, торфу та піску. Після висаджування рослина рясно поливають і мульчують (шар мульчі має бути завтовшки приблизно 10 см). Період посадки — весна.
Догляд. Гліцинія — дуже теплолюбна рослина. Вона родом із субтропіків. Тому гліцинії потрібні тепле літо (з температурами не нижче ніж +20 °C) і нехолодна зима (з температурами не нижче ніж — 29 °C). Гліцинія флорибунда або японська гліцинія — досить морозостійка рослина, але на зиму її потрібно вкривати. Усі гілки обережно знімають з опори, їх зв'язують і кладуть на землю на лапник. Зверху рослина теж накриває лапником. Не любить застою води. Тому поливати його потрібно так, щоб ґрунт був вологим. Гліцинію потрібно обов'язково обрізати двічі на рік: навесні (видують сухі та пошкоджені пагони) і восени (корчують гілки після опадання листя).
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безкоштовна доставка | На замовлення на суму понад 1500 грн |
| Бренд | Флориум |
| Вид | Гліцинія ( Вистерия ) |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | травень |
| Висота рослини | 500-800 см |
| Глибина посадки | 40 см |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Доставка на відділення компанії Нова пошту | 69 грн. |
| Доставка на відділення компанії Укрпошти | 59 грн. |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 5-6 |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Місце посадки | Для саду |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Так |
| Розмір посадкового матеріалу | P9 |
| Відстань між рослинами | 100 см |
| Умови поливу | Рідкісний |
| Колір квітки | Синій |
- Ціна: 199,95 ₴



