Посадка. Абрикос - культура теплолюбна, в морозні зими, коли температура опускається нижче -25 ° С, рослини дуже страждають. Абрикос дуже вимогливий до умов живлення. На ділянці де будуть рости абрикоси, рівень грунтових вод повинен знаходитися не вище 1,5 м. В іншому випадку потрібно використовувати дренаж. Садити абрикос потрібно на захищених від вітру, сонячних ділянках. Абрикос добре росте і плодоносить тільки на багатій поживними речовинами грунті. Абрикос погано росте на важких грунтах. Дерева висаджені в низинах з високим стоянням ґрунтових вод, як правило, гинуть і вимерзають. Грунт повинен бути пухким, водо-і повітропроникним, в той же час здатним утримувати достатню кількість вологи в шарі. Абрикос не терпить перезволоження і посухи, надає перевагу більш високим ділянкам. Саджанці абрикосу садіть відразу на постійне місце, так як він не любить пересадок, особливо в 3-4 річному віці. Весняну посадку проводять на початку квітня.
Посадкову яму викопайте глибиною 60-80, шириною - 80 см. В яму засипте рослинний перегній або перепрілий гній (до 3-5 відер). З мінеральних добрив Дода 150 г фосфорного добрива, 60 г калійного і відро річкового піску. Все ретельно перемішайте з грунтом, которою витягли з ями, і засипте в яму. Налийте в яму два відра води і залиште її на тиждень. У день посадки саджанця яму можна пролити стимулятором росту. Перед посадкою в яму вбийте кілок, залишивши 50 см над поверхнею, підсипте в яму грунтоживильну суміш, так щоб утворився горбик. Візьміть саджанець, помістіть його на горбок, рівномірно розправте коріння і засипте простий землею без добрива, при цьому коренева шийка повинна виявитися на рівні грунту або на 2-3 см вище поверхні грунту. Саджанець кілька разів струсніть, щоб не залишилося порожнеч між коренями, потім грунт добре утрамбуйте, але дуже акуратно, полийте і замульчуйте. В якості мульчі використовуйте сухий перегній шаром 5 см. Шар мульчі буде захищати грунт від випаровування вологи. Відстань між саджанцями абрикосу має становити 2-2,5 м, а між рядами 5 м.
Догляд. Полив, підживлення, розпушування, мульчування, обрізка.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безкоштовна доставка | На замовлення на суму понад 1500 грн |
| Бренд | Флориум |
| Вид | Саджанці абрикоса |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | червень |
| Висота рослини | 150 см |
| Глибина посадки | 10 см |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Доставка на відділення компанії Нова пошту | 69 грн. |
| Доставка на відділення компанії Укрпошти | 59 грн. |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Місце посадки | Для саду |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Розмір посадкового матеріалу | 100-120 см |
| Відстань між рослинами | 200-300 см |
| Умови поливу | Рідкісний |
| Колір квітки | Різнобарвний |
- Ціна: 249,95 ₴



