Блю Світ - невибагливий сорт, швидко адаптується на сонячних ділянках з дренованим удобреним ґрунтом. До посадки краще приступати ранньою весною або на початку осені. Молоду рослину слід поливати двічі на тиждень, запилювати спеціальними розчинами від шкідників і стежити за повітропроникністю ґрунту біля кореневої системи. Взимку сливі не страшні морози, вона вступає в активний період розвитку, як тільки прийде весняне тепло.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безкоштовна доставка | На замовлення на суму понад 1500 грн |
| Бренд | Флориум |
| Вид | Зливу колоновидна |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | травень |
| Висота рослини | 200 см |
| Глибина посадки | 10 см |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Доставка на відділення компанії Нова пошту | 69 грн. |
| Доставка на відділення компанії Укрпошти | 59 грн. |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Місце посадки | Для саду |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Розмір посадкового матеріалу | 100-120 см |
| Відстань між рослинами | 50 см |
| Умови поливу | Рідкісний |
| Колір квітки | Фіолетовий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 199,95 ₴




