Оскільки дерево дрібне, його слід висаджувати на просторих ділянках з поживним ґрунтом. При цьому відстань від рослини до рослини має бути не менше 75 см, а місце розташування ледь приховане тінню або повністю освітлене. До процесу догляду слива невибаглива. Їй досить своєчасно отримувати помірну кількість вологи та натуральних добрив (1-2 рази за сезон), а також піддаватися обрізці при необхідності.
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Безкоштовна доставка | На замовлення на суму понад 1500 грн |
| Вид | Зливу колоновидна |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | травень |
| Висота рослини | 200 см |
| Глибина посадки | 20 см |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Доставка на відділення компанії Нова пошту | 69 грн. |
| Доставка на відділення компанії Укрпошти | 59 грн. |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | грудень |
| Період цвітіння (закінчення) | грудень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Розмір посадкового матеріалу | 100-120 см |
| Відстань між рослинами | 100 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Фіолетовий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 249,95 ₴




