Колонним деревам необхідне сонячне світло і рівна поверхня. Ґрунт вибирати слід поживний, дренований. Оскільки абрикос любить тепло, до посадки приступають ранньою осінню або в середині весни. Також слід забезпечити сорту захист від вітру, укриття на зиму. Доглядаючи за деревом, необхідно не забувати про підгодівлі, підгортання і регулярний полив.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безкоштовна доставка | На замовлення на суму понад 1500 грн |
| Вид | Саджанці абрикоса |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | травень |
| Висота рослини | 200 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Доставка на відділення компанії Нова пошту | 69 грн. |
| Доставка на відділення компанії Укрпошти | 59 грн. |
| Запах | Немає |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | червень |
| Період цвітіння (закінчення) | червень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Розмір посадкового матеріалу | 70 см |
| Відстань між рослинами | 20 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 399,95 ₴




