Посадка. Слива - культура теплолюбна, в морозні зими, коли температура опускається нижче -30 ° С, рослини дуже страждають. Слива дуже вимоглива до умов живлення. На ділянці де будуть рости сливи, рівень грунтових вод повинен знаходитися не вище 1,5 м. В іншому випадку потрібно використовувати дренаж. Садити сливи потрібно на підвищених частинах схилів, так як цвіте вона рано і часто потрапляє під сильні заморозки. Надають перевагу сливи глинистим і середньоглинистим, тобто важким грунтам. З усіх плодових культур вона краще за всіх переносить підвищену вологість грунту. Слива добре розвивається і дає рясний урожай на грунтах з достатнім вмістом кальцію, на кислих грунтах рослина часто хворіє і гине. Тому при посадці саджанців у кожну яму вносіть по 500 г деревної золи, вапна-гідратного, доломітового борошна або крейди. Для підвищення врожайності висадіть в саду не менше трьох різних сортів сливи з різними термінами дозрівання, так як сливи краще плодоносять при наявності сортів запилювачів. Весняну посадку проводять на початку квітня.
Посадкову яму викопайте глибиною 60-80, шириною - 80 см. В яму засипте рослинний перегній або перепрілий гній (до 3-5 відер). З мінеральних добрив додайте 150 г фосфорного добрива, 60 г калійного і відро річкового піску. Все ретельно перемішайте з грунтом, котрий витягли з ями, і засипте в яму. Після чого розведіть у 10 л води доломітове борошно, деревну золу або вапно-гідратного і вилийте в яму. Налийте в яму два відра води і залиште її на тиждень. У день посадки саджанця яму можна пролити стимулятором росту. Перед посадкою в яму вбийте кілок, залишивши 50 см над поверхнею, підсипте в яму грунтоживильну суміш, так щоб утворився горбик. Візьміть саджанець, помістіть його на горбок, рівномірно розправте коріння і засипте простою землею без добрива, при цьому коренева шийка повинна виявитися на рівні грунту або на 2-3 см вище поверхні грунту. Саджанець кілька разів струсніть, щоб не залишилося порожнеч між коренями, потім грунт добре утрамбуйте, але дуже акуратно, полийте і замульчуйте. В якості мульчі використовуйте сухий перегній шаром 5 см. Шар мульчі буде захищати грунт від випаровування вологи. Відстань між саджанцями сливи має становити 2 м, а між рядами 4 м.
Догляд. Полив, підживлення, розпушування, мульчування, обрізка.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безкоштовна доставка | На замовлення на суму понад 1500 грн |
| Бренд | Флориум |
| Вид | Саджанці злив |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | травень |
| Час цвітіння | травень |
| Висота рослини | 300-400 см |
| Глибина посадки | 10 см |
| Діаметр квітки/плода | 5-10 см |
| Доставка на відділення компанії Нова пошту | 69 грн. |
| Доставка на відділення компанії Укрпошти | 59 грн. |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Місце посадки | Для саду |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Розмір посадкового матеріалу | 100-120 см |
| Відстань між рослинами | 50 см |
| Умови поливу | Рідкісний |
| Колір квітки | Бордовий |
- Ціна: 289,95 ₴


