Посадка.
Яблуня добре росте на досить пухких і вологих, але не перевологих ґрунтах: середніх звуженнях і легких чорноземах. Ґрунт має бути пухкою, вологою, без перезволоження, pH — 6,1-6,5. Відведіть під яблуні відкрите, але тихе місце, де максимально поєднуються сонячне тепло та легкий вітерець, але без протягу та сильних вітрів. Молоді саджанці саджайте окремо від старого саду та далеко від дому. Весняну посадку проводять на початку квітня. Відстань між саджанціми яблунь має становити 4 м, а між рядами — 6 м.
Посадкову яму викопайте глибоку, до 80-100 см. Діаметр ями — 80 см. У яму засипте рослинний перегінний або перепрілий гній (до 3-5 відер). З мінеральних добрив додайте 1 склянку суперфосфату, 4 ст. ложки сульфату калію та два відра річкового піску. Все ретельно перемішайте з ґрунтом, которою витягли з ями. Після чого розведіть в 10 л води три склянки доломітового борошна або вапна-пушонки та вилийте в яму. Налийте в яму два відра води та залиште її на тиждень. У день саджання саджанців яму можна пролити стимулятором росту. Перед посадкою в яму вбийте кол, залишивши 50 см над поверхнею, підсипте в яму ґрунтопоживну суміш, так щоб утворилася горбик. Візьміть сажінець, помістіть його на пагорб, рівномірно розправте коріння й засипайте простою землею без добрива, водночас коренева шийка має бути на 2-3 см вище поверхні ґрунту. Жажанець кілька разів струсіть, щоб не залишилося порожнеч між корінням, потім ґрунт добре утрампуйте, але дуже акуратно, полейте та замульчуйте. Як мульчі використовуйте сухий перегінний шар 5 см. Шар мульчі захищатиме ґрунт від випаровування вологи.
Догляд.
Розташування яблуні у відкритому просторі, регулярний полив і гарна підживлення допоможуть дереву розвиватися й плодоносити. Також важливо вчасно обрізати гілки та вести профілактичну боротьбу з хворобами та шкідниками.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безкоштовна доставка | На замовлення на суму понад 1500 грн |
| Бренд | Флориум |
| Вид | Саджанці яблуні |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | травень |
| Висота рослини | 300-400 см |
| Глибина посадки | 10 см |
| Діаметр квітки/плода | 5-10 см |
| Доставка на відділення компанії Нова пошту | 69 грн. |
| Доставка на відділення компанії Укрпошти | 59 грн. |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 5-6 |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Місце посадки | Для городу, саду |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Розмір посадкового матеріалу | 100-120 см |
| Відстань між рослинами | 50 см |
| Умови поливу | Рідкісний |
| Колір квітки | Жовтий, Червоний |
- Ціна: 129,95 ₴


