Посадка.
Для саджання саджанців груші відведіть сонячне, добре провітрюване місце, щоб біля дерев повітря не застоювалося. Груша добре росте й плодоносить тільки на багатій поживними речовинами ґрунт. Дерева висаджені в нізинах із високим стоянням ґрунтових вод, зазвичай гинуть і вимерзають. Ґрунт має бути пухкою, водо- та повітропроникною, водночас здатною утримувати достатню кількість вологи в кореневому шарі. Плоди розкривають усі свої переваги, якщо ґрунт містить вапно. Саджанці груші саджайте відразу на постійне місце, позаяк вона не любить пересадок, особливо в 3-4-річному віці. Сажати потрібно кілька сортів (2-3) для запилення. Весняну посадку проводять на початку квітня.
Посадкову яму викопайте глибоку, до 100-120 см, оскільки коренева система проникає на велику глибину. Діаметр ями — 80 см. У яму засипайте рослинний перегінний або перепрілий гній (до 3-5 відер). З мінеральних добрив додайте 1 склянку суперфосфату, 4 ст. ложки сульфату калію та два відра річкового піску. Все ретельно перемішайте з ґрунтом, которою витягли з ями. Після чого розведіть в 10 л води три склянки доломітового борошна або вапна-пушонки та вилийте в яму. Налийте в яму два відра води та залиште її на тиждень. У день саджання саджанців яму можна пролити стимулятором росту. Перед посадкою в яму вбийте кол, залишивши 50 см над поверхнею, підсипте в яму ґрунтопоживну суміш, так щоб утворилася горбик. Візьміть саженець, помістіть його на пагорб, рівномірно розправте коріння й засипайте простою землею без добрива, водночас коренева шийка має бути на 5 см вище поверхні ґрунту. Жажанець кілька разів струсіть, щоб не залишилося порожнеч між корінням, потім ґрунт добре утрампуйте, але дуже акуратно, полейте та замульчуйте. Як мульчі використовуйте сухий перегінний шар 5 см. Шар мульчі захищатиме ґрунт від випаровування вологи.
Догляд.
Починайте поливати рослину з моменту посадки та далі робіть це щотижня. Підгодовуйте груші Бере Дюшес кожну весну та осінь компостом і мінеральними добривами. Щороку обрізайте дерево для формування крони та забезпечення здорового росту.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безкоштовна доставка | На замовлення на суму понад 1500 грн |
| Бренд | Флориум |
| Вид | Зимові Груші |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | травень |
| Висота рослини | 300-500 см |
| Глибина посадки | 10 см |
| Діаметр квітки/плода | 5-10 см |
| Доставка на відділення компанії Нова пошту | 69 грн. |
| Доставка на відділення компанії Укрпошти | 59 грн. |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Місце посадки | Для городу, саду |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Розмір посадкового матеріалу | 100-120 см |
| Відстань між рослинами | 200-300 см |
| Умови поливу | Рідкісний |
| Колір квітки | Жовтий |
- Ціна: 174,95 ₴


