Опис (Анемони Blue and White Мікс)
-
Висота рослини: 25-30 см.
-
Діаметр квітки (соцвіття): 5 см.
-
Період цвітіння: марті-май.
-
Фарбування кольорів: білий і блакитний.

Анемони біло-синій забарвлення мають популярність серед садівників завдяки тривалому періоду цвітіння й невибагливості в догляді. Чудово відчувають у півтіні садових дерев і чагарників. Під час висаджування на сонячних ділянках потрібно організувати поливання. Люблять пухкий, родючий ґрунт. Краще висаджувати у вологі ґрунти не глибше 5 см із вересня дошкою. Прополиці проводити без розпушування. На зиму рослини треба укривати. Це швидкорозмножинний багаторічник. Ці квіти можуть мати прекрасний вигляд індивідуально та в поєднанні з іншими представниками декоративних рослин. Повноцінну декоративну галявину з одних анемон можна отримати за щільності посадки приблизно 50 штук на квадратний метр.

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тип рослини | Квіти |
| Рід рослини | Анемона |
| Тип посадкового матеріалу | Цибулини |
| Тривалість життя | Багаторічні |
| Відношення до світла | Світлолюбні |
| Колір | Синій |
| Додаткові характеристики | |
| Холодостійкість | Так |
| Укриття на зиму | Потребує укриття |
| Посухостійкість | Так |
| Висота дорослої рослини | 30 см |
| Кількість в упаковці | 20 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Засухостійкість | Так |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Вид | Ландшафтні мікси |
| Місце посадки | Для саду, Польові/лугові, Бордюрні |
| Розмір посадкового матеріалу | 4/5 |
| Відстань між рослинами | 25 см |
| Висота рослини | 25-30 см |
| Час цвітіння | березень |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Колір квітки | Різнобарвний |
| Кількість в упаковці, шт | 20 |
| Глибина посадки | 5 см |
| Місце посадки | Сонце |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Умови поливу | Помірний |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Підходить під зріз | Так |
| Час посадки | березень |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Доставка на відділення компанії Нова пошту | 69 грн. |
| Доставка на відділення компанії Укрпошти | 59 грн. |
| Безкоштовна доставка | На замовлення на суму понад 1500 грн |
- Ціна: 199,95 ₴



