Процес має здійснюватися в травні або квітні. Якщо запланована осінка посадка, то найкраще це зробити за місяць до настання заморозків, щоб вихованець встиг укорінитися. Ідеальний ґрунт для саджання смородини — родючий чорнозем із помірною кислотністю. Сабити смородину необхідно на сонячних ділянках. Якщо посадити кущ у тіні, то плоди будуть занадто дрібними, з вираженим кислим смаком.
У лунки необхідно внести підживлення і тільки через тиждень садити кущі. Схема посадки така:
-
в ямку поставити сажінець;
-
розправити коріння й засипати землею, щільно утрамбовуючи її;
-
залити 10 літрів води та замульчувати.
Після цього потрібно очікувати результату та збирати смачні, корисні плоди.
Замовляйте частіше насіння рослини.
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Безкоштовна доставка | На замовлення на суму понад 1500 грн |
| Вид | Смородина |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | травень |
| Висота рослини | 150 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Доставка на відділення компанії Нова пошту | 69 грн. |
| Доставка на відділення компанії Укрпошти | 59 грн. |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Кількість в упаковці, шт | 3 |
| Місце посадки | Для саду |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | грудень |
| Період цвітіння (закінчення) | грудень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Розмір посадкового матеріалу | 30-40 см |
| Відстань між рослинами | 30 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Червоний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 259,95 ₴


