Посадка. Це ефектна вічнозелена рослина виглядає дуже красиво в садовому дизайні. Його можна садити поодинці або групою, наприклад в якості живої огорожі. Високорослий ялівець застосовується в парках і на дачних ділянках, а карликовий - прекрасно підходить для створення кам'янистих садах. Крім того, дана рослина здатна попередити ерозію ґрунту. Воно не виносить загазованості і любить екологічно чисті зони. Але все ж деякі сучасні сорти також підходять для вирощування в міських умовах.
Ялівець вимагає багато місця і не виносить утисків. При посадці рослин слід дотримуватися інтервалу від 0,5 до 2 м один від одного. Грунт для посадки залежить від виду і сорту. Одні ялівці віддають перевагу піщаним ґрунтам (ялівець сибірський), інші ж люблять чорноземи (ялівець віргінський). До родючості грунтів всі види маловимогливі, але обов'язковою умовою є те, що грунт повинен бути пухким. Місцезнаходження - відкрите, добре освітлене. Невелике затінення теж вітається.
Посадкову яму для ялівцю готують 2-3 рази ширше, ніж сам корінь з грудкою. Зазвичай глибина посадки становить 70 см. Якщо грунт глинистий, то яму заповнюють сумішшю з торф'яної крихти, дернової землі і піску (у співвідношенні 2: 1: 1). На дно насипають шар дренажу. Грунт навколо рослини добре утрамбовують і мульчують торфом або тирсою, досить товстим шаром (близько 8 см). Оптимальний час для посадки: квітень-травень і кінець серпня - вересень.
Догляд. За ялівцями досить легко доглядати. Все що їм потрібно, так це полив в посуху (2-3 рази за сезон) і періодичне розпушування грунту навколо рослин. Догляд за ялівцем досить простий: у посушливе літо йому потрібен полив 2-3 рази за сезон, у вечірній час - обприскування. Навколо молодих рослин періодично розпушують грунт після поливу і прополки. Також потрібно видаляти сухі гілки. Стрижка ялівцю безпосередньо залежить від виду і сорту. На зиму теплолюбні і молоді ялівці слід замульчувати і вкрити.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безкоштовна доставка | На замовлення на суму понад 1500 грн |
| Бренд | Флориум |
| Вид | Ялівець |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | серпень |
| Висота рослини | 600 см |
| Глибина посадки | 40 см |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Доставка на відділення компанії Нова пошту | 69 грн. |
| Доставка на відділення компанії Укрпошти | 59 грн. |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 5-6 |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Місце посадки | Для клумби, Для саду |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Сірі/сріблясті/голубуваті |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Розмір посадкового матеріалу | P9 |
| Відстань між рослинами | 100 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Синій |
- Ціна: 149,95 ₴



