Сорт вирощується за допомогою розсадного і безрозсадного методу. Щоб домогтися швидкого проростання, насіння попередньо замочують. Також важливо провести процедуру загартовування, помістивши замочені насіння в холодильник.
Для отримання розсади висів здійснюють в парники в лютому-березні. На відкриті майданчики розсада висаджується в травні, коли мине загроза заморозків. Час дозрівання - 55-65 діб.
У нашому інтернет магазині можна купити картоплю насіння і бульби.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безкоштовна доставка | На замовлення на суму понад 1500 грн |
| Бренд | Насіння України |
| Вид | Картопля насіння і бульби |
| Вологість грунту | Суха |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | червень |
| Висота рослини | 40-50 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Доставка на відділення компанії Нова пошту | 69 грн. |
| Доставка на відділення компанії Укрпошти | 59 грн. |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Кількість в упаковці, шт | 0,02 г |
| Місце посадки | Для горщиків, Для саду |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Так |
| Відстань між рослинами | 30 см |
| Тип садивного матеріалу | Насіння |
| Умови поливу | Рідкісний |
| Колір квітки | Жовтий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10,95 ₴



