Насіння кавуна сіють групами у другій половині весни. Посів проводять на вирівняній поверхні, що містить землю та перегній. В одній групі має бути близько 5-6 насінин, поглиблених не менше ніж на 3 і не більше ніж на 5 см під землю. Місце розташування вибирають добре освітлене, без застою води та високих ґрунтових вод.
Як тільки на рослині з'являється два листки, необхідно прорідити ряди, залишивши в кожній групі лише по найсильнішій рослині. Далі на регулярній основі необхідно проводити розпушування (поки батоги повністю не закриють землю) і поливати рослину. Як тільки плід пускається в активне зростання, полив слід припинити, оскільки це впливає на смак плодів. Кавун - однорічна рослина, тому восени й листя, і батоги, і коріння видаляють із землі.
Купити посадковий матеріал дешево у нашому інтернет-магазині.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безкоштовна доставка | На замовлення на суму понад 1500 грн |
| Бренд | ТМ Садиба Центр |
| Вид | Пізні кавуни |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | червень |
| Висота рослини | 30 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | Більше 20 см |
| Доставка на відділення компанії Нова пошту | 69 грн. |
| Доставка на відділення компанії Укрпошти | 59 грн. |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 9-10 |
| Кількість в упаковці, шт | 5 |
| Місце посадки | Для саду |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Відстань між рослинами | 30 см |
| Тип садивного матеріалу | Насіння |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Бордово-чорний |
- Ціна: 54,36 ₴


