Посадка
Висаджуйте баклажани Шеріл на сонце в добре дренований ґрунт. Вони вимагають теплого клімату, тому краще вирощувати їх у відкритому ґрунті або в теплицях.
Догляд
Підтримуйте регулярний та рівномірний полив, особливо під час сухого періоду. Уникайте перезволоження та залишайте ґрунт вологим, але не мокрим.
Застосовуйте добрива для овочевих рослин згідно з інструкціями на упаковці, щоб забезпечити оптимальне харчування рослин.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безкоштовна доставка | На замовлення на суму понад 1500 грн |
| Бренд | ТМ Садиба Центр |
| Вид | Насіння баклажанів 🍆 |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | червень |
| Висота рослини | 40-45 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 10-15 см |
| Доставка на відділення компанії Нова пошту | 69 грн. |
| Доставка на відділення компанії Укрпошти | 59 грн. |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 9-10 |
| Кількість в упаковці, шт | 10 |
| Місце посадки | Для саду |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Відстань між рослинами | 20 см |
| Тип садивного матеріалу | Насіння |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Фіолетовий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 59,95 ₴


