Для посадки моркви підходять сонячні ділянки з прогрітим до + 7-8 ° С ґрунтом. Посів насіння проводять в кінці березня - квітні. У літній період для активного зростання овочу важливо періодично рихлити землю, звільняючи рослину від бур'янів, і проріджувати.
Ласунка F1 добре росте на ділянках, які раніше використовувалися під томати, картоплю, горох, цибулю і капусту. Не бажано висаджувати її на місце, де росли петрушка або щавель. Морква добре зберігається після збору і підходить для підзимнього посіву.
Посадка
Виберіть сонячне місце для посадки моркви 'Шантане Червоне Серце', оскільки воно потребує багато світла для росту.
Морква краще росте в легкому, добре дренованому ґрунті, вільному від каміння та інших перешкод, які можуть призвести до кривих коренеплодів.
Посійте насіння на глибину близько 1 см і залиште між рослинами відстань приблизно 5-7 см.
Догляд
Регулярно поливайте моркву, підтримуючи рівномірну вологість ґрунту. Уникайте пересушування або перенасичення водою.
Після сходів рослин розріджуйте її, залишаючи між ними більше простору (приблизно 10-15 см) для розвитку коренеплодів.
Годуйте моркву добривами, багатими фосфором та калієм, для підтримки розвитку коренеплодів.
У нашому інтернет магазині можна купити насіння моркви.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безкоштовна доставка | На замовлення на суму понад 1500 грн |
| Бренд | ТМ Садиба Центр |
| Вид | Овочі для закусочних консервів |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | червень |
| Висота рослини | 20 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 15-20 см |
| Доставка на відділення компанії Нова пошту | 69 грн. |
| Доставка на відділення компанії Укрпошти | 59 грн. |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 7-8 |
| Кількість в упаковці, шт | 1 г |
| Місце посадки | Для саду |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Відстань між рослинами | 50 см |
| Тип садивного матеріалу | Насіння |
| Умови поливу | Рідкісний |
| Колір квітки | Помаранчевий |
- Ціна: 15,16 ₴



