Посадка
Виберіть добре дреновану ґрунтову суміш та місце з відмінною сонячною або напів тіньовою експозицією. Посадіть рослину на глибину близько 5-10 см та залиште між рослинами відстань близько 30-45 см.
Догляд
Монарда потребує регулярного поливу, особливо в період посухи. Уникайте пересихання ґрунту, але не допускайте залишкового зволоження.
Внесіть добрива для квіткових рослин весною та влітку, щоб підтримувати багатий цвіт.
Після першого цвітіння обрізайте в'ялі квітоніжки, щоб сприяти подальшому цвітінню.
Монарда витримує легкі морози, але в зимовий період слід забезпечити додатковий шаром мульчі навколо рослини.
У нашому інтернет магазині можна купити насіння приправ.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Культура | Базилік |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безкоштовна доставка | На замовлення на суму понад 1500 грн |
| Бренд | ТМ Садиба Центр |
| Вид | Зеленні культури |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | червень |
| Висота рослини | 60-140 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Доставка на відділення компанії Нова пошту | 69 грн. |
| Доставка на відділення компанії Укрпошти | 59 грн. |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 9-10 |
| Кількість в упаковці, шт | 0,3 г |
| Місце посадки | Для горщиків, Для саду |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Відстань між рослинами | 20 см |
| Умови поливу | Рідкісний |
| Колір квітки | Фіолетовий |
| Основні | |
| Тип садивного матеріалу | Насіння |
| Колір | Фіолетовий |
| Рід рослини | Монарда |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16,95 ₴




