Посадка
Час посіву: Редиску Вайтелла F1 можна сіяти як найраніше весною, так і влітку для регулярних зборів.
Глибина посадки: Сійте на глибину близько 1 см.
Відстань між рослинами: Залиште відстань приблизно 2-3 см між рослинами для нормального розвитку коренеплодів.
ґрунт: Редиска виросте найкраще в легкому, добре дренованому ґрунті з достатнім рівнем вологості.
Догляд
Полив: Редиска потребує регулярного та рівномірного поливу. Уникайте пересушування ґрунту.
Годування: Застосовуйте комплексні добрива для коренеплодів відповідно до рекомендацій на упаковці.
Вирубка: Видаліть перше листя після появи рослини, щоб забезпечити кращий доступ до сонячного світла і сприяти росту коренеплодів.
Захист від шкідників і хвороб: Вживайте заходи для захисту від шкідників і хвороб відповідно до потреб вашого саду.
Наш інтернет магазин посадкового матеріалу надасть Вам товари найвищої якості.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безкоштовна доставка | На замовлення на суму понад 1500 грн |
| Бренд | ТМ Садиба Центр |
| Вид | Овочі-коренеплоди |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | березень |
| Висота рослини | 30 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Доставка на відділення компанії Нова пошту | 69 грн. |
| Доставка на відділення компанії Укрпошти | 59 грн. |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 7-8 |
| Кількість в упаковці, шт | 100 |
| Місце посадки | Для саду |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Відстань між рослинами | 30 см |
| Тип садивного матеріалу | Насіння |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Білий |
- Ціна: 27,16 ₴



