Рослини Кобе стануть гарною прикрасою садового простору. Квіти чудово поєднуються з ліаною, Азаріною. У наших умовах коріння рослини рекомендовано вкривати на зимовий період.
Посадка
Виберіть добре освітлене місце з достатньою кількістю сонячного світла для горлянки.
Горлянка повзуча віддає переважно добре дреновані, піщані ґрунти. Ви можете додати трохи органічного добрива до ґрунту для покращення його якості.
Саджайте рослину з інтервалом приблизно 20-30 см між рослинами для забезпечення належного росту.
Догляд
Підтримуйте регулярний полив, особливо в періоди засухи.
Обрізайте в’ялі або відцвітілі гілки, щоб сприяти більшому цвітінню та збереженню компактної форми рослини.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип посадкового матеріалу | Насіння |
| Колір | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безкоштовна доставка | На замовлення на суму понад 1500 грн |
| Бренд | ТМ Садиба Центр |
| Вид | Насіння однорічних квітів |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | червень |
| Висота рослини | 150-200 см |
| Глибина посадки | 2-3 см |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Доставка на відділення компанії Нова пошту | 69 грн. |
| Доставка на відділення компанії Укрпошти | 59 грн. |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 9-10 |
| Кількість в упаковці, шт | 4 |
| Місце посадки | Для балкона/ампельні, Для горщиків, Для саду |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Відстань між рослинами | 40 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Рожевий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19,95 ₴



